Anasayfa / Seo Uzmanı

Seo Uzmanı

SEO Uzmanı

Seo Uzmanları, web siteleriniz için arama motorları optimizasyonu yapan internet girişimcileridir. İnternet siteleri geçmişten bugüne bir çok yöntemle yapılan sanal adreslerimizdir. Bu yöntemlerden bazıları dinamik, bazıları statik, bazıları ise flash sitelerden oluşmaktaydı. Google, arama motoru kullanıcılarına aradıkları sorgularını en mantıklı şekilde göstermek ister. İşte bu esnada aranan kelimelere göre daha önce hafızasına yerleştirdiği web siteler arasında tarama yaparak kullanıcıya en uygun sonuçları gösterir.

Arama motorları, kullanıcıya doğru sonuç gösterebilmek için web sitelerini en doğru şekilde tarayabilmesi gerekmektedir. Flash siteler ve çoğunluğu görsellerden oluşan internet sitelerini tarayamadığı için bu siteleri arama sonuçlarında en arka sayfalarında, bazen sonuçlarda bile listelemeyebiliyor. Bu ve bunun gibi onlarca optimizasyon tekniklerini araştırarak web sitelerine uygulayan Seo Uzmanı gelişen teknolojiyi takip eder ve yönettiği sistemlere en iyi şekilde uygular.

Nasıl SEO Uzmanı Olunur?

Seo Uzmanı , Google başta olmak üzere Yandex arama motorlarını çok iyi analiz edip, internet sitelerinden bekledikleri optimizasyon tekniklerini anlayıp bu doğrultuda yönettiği internet sitelerine uygulayan internet girişimcileridir. Seo Uzmanları en az 3 yıl sektörel tecrübeye sahip profesyonel çalışanlardır. Saat başı danışmanlık veya aylık danışmanlık hizmetleri vermektedirler. Başarılı bir Seo Uzmanı doğal yöntemler ile çalışır ve kesinlikle arama motorlarını manipule edecek yöntemlere girişmezler.

Barış Özhan SEO Uzmanı

SEO Uzmanı Barış Özhan, Gebze merkezli ofisinde müşterilerine arama motoru optimizasyonu hizmetleri vermektedir. Anlaşmalarını saat başı SEO danışmanlığı ve aylık SEO danışmanlığı hizmeti şeklinde yapmaktadır. Müşterilerine daima doğal yöntemler ile çalışmayı taahhüt eder ve çalışmaya başladığı andan itibaren anahtar kelime sıralamasında eskisinden daha iyi sonuçlar elde edeceklerini taahhüt eder. Dikkat edin anahtar kelimelerde 1. sıra garantisi vermiyoruz, yalnızca çalışılan süreç boyunca eskisinden daha iyi sonuç alacağınızı garanti ediyoruz. 1. sıra gibi bu şekilde vaatlerde bulunanlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Unutmayın SEO Danışmanlığı yapan hiç kimse Google ile ortak değildir.